„VOLVO CONCEPT YOU“

Parašė SnuFFis · 2011 rugsėjo 20 19:10:51 · 2 komentarai · 5405 Peržiūros · Spausdinti
Paskutinės "Volvo" naujienos- didelis sedanas. Arba tiesiog bandymas parodyti, kad moka gaminti konceptinius automobilius.
"Volvo Concept You"- Volvo kurta prabanga Jums: Rafinuota, subtili, neperdėta. Prietaisai valdomi viename, lietimui jautriame, ekrane, o greitis pateikiamas projekcijose ant ekranų. Vienu piršto judesiu vairuotojas gali reikiamą informaciją perkelti iš centrinės konsolės ant priekinio stiklo. Galinėse sėdynėse įsipatoginę keliaiviai gali mėgautis tik jiems skirtu ekranu su internetu, filmais ir muzika. Bendrai paėmus, visa vairuotojo sąsaja yra begalo panaši į išmaniojo telefono ar planšetės.
Automobilyje taip pat sumontuotos kelios vaizdo kameros, kurios stebi vairuotoją, jo būseną ir susikaupimą. Pastebėjus, kad vairuotojas pavargęs, sistema siūlo sustoti, pailsėti, išgerti kavos. Būtent tai ir yra pagrindinis "kabliukas" šiame automobilyje- išmaniosios technologijos.
Taip pat, "Volvo" turi tai, ko dar iki šiol nėra sugalvoję nė vieni automobilių gamintojai- galinio vaizdo veidrodėlis be plastikinio rėmelio - vienalytis.


Parengė SnuFFis (nuotr. Gamintojo)

KOMENTARAI
#1 | Fino · 2011 rugsėjo 21 13:56:01
Man patinka sportcarai smile1
#2 | arnoldas1972 · 2011 lapkričio 08 08:40:06
mano skoniui,perdaug modernus,nebe volviskas kazkoks doh2
RAŠYTI KOMENTARĄ
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
ĮVERTINK!

Reitingas: 4/10 (235 balsai )