KĄ "VOLVO" PRISTATYS FRANKFURTO AUTOMOBILIŲ PARODOJE?

Parašė SnuFFis · 2011 rugsėjo 06 20:04:39 · 1 Komentaras · 5040 Peržiūros · Spausdinti
Kitą savaitę prasidedančioje parodoje, Frankfurte, "Volvo" tikisi sulaukti didelio antplūdžio prie savojo stendo. Naujuoju savo kūriniu, jie įrodys, kad 4 cilindrų benzininiai ir dyzeliniai varikliai gali būti tikrai šaunūs ir patrauklūs. Peteris Martensas, kone įtakingiausias žmogus "volvo" kompanijoje, sako, kad jau pats metas nustoti skaičiuoti cilindrų kiekį: "Mūsų siūloma naujovė tikrai suteiks viską, ko pageidauja šių dienų automobilių pirkėjai."
Naujieji varikliai bus gaminami pagal naują „Volvo Environmental Architecture“ (VEA) technologiją. Tiek benzininiai, tiek dyzeliniai varikliai turės tiesioginio įpurškimo sistemas, tačiau pasak P. Martenso, jie bus tiesiog idealūs, montuojami i hibridinius automobilius: Vidaug degimo varikliai ne tik ne tik pasižymės mažomis išmetamosiomis kenksmingų dujų emisijomis, bet ir geru dinamiškumu. „Mūsų sukurti keturcilindriai varikliai, vertinant juos pagal galią, prilygs šių dienų šešių cilindrų agregatams, tačiau tuo pačiu demonstruos mažesnes degalų sąnaudas nei įprasti keturių cilindrų motorai“, - sako Peteris.
"Volvo" taip pat atskleidė ir šią, neįtikėtiną, statistiką: Naujieji varikliai, projektuoti pagal naująją VEA technologiją, turės visu 60% mažiau atskirų detalių, taip pat bus net 90 kg lengvesni už analogiškus variklius, beto, degalų sanaudos sumažės net iki 35%.
Rudenį "Volvo" taip pat išbandys ir kinetinės energijos kaupimo (KERS) sistemą, kurios dėka varikliams bus pridėta 80 AG, o kuro sanaudos kris dar 20%. Nors visa tai skamba tarsi iš fantastikos srities, naujienos dar ne visos: Naujasis, automobilių parodoje, startuosiantis konceptas bus gaminamas ant naujos, nebe "Ford", platformos. Gamintojo teigimu, tai leis jiems sutaupyti 100-150kg. Maža to, naujasis automobilis bus gaminamas kur kas pigesniais kaštais, o P. Martensas teigia, kad šis modelis bus lygus tiems, kurie šiuo metu rodo geriausius dinamiškumo ir ekonomiškumo rezultatus. "Volvo" viršūnės galvoja, jog jų inžinierių darbai užtikrins kompanijai šviesų rytojų.

Pateikė SnuFFis

KOMENTARAI
#1 | Fino · 2011 rugsėjo 16 12:15:57
Liuks ta KERS sistema
RAŠYTI KOMENTARĄ
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
ĮVERTINK!

Reitingas: 3/10 (191 balsai )