NAUJAS AUDI A3 IR BMW 1 KONKURENTAS- VOLVO V40

Parašė SnuFFiene · 2012 vasario 28 21:16:19 · 0 komentarai · 9285 Peržiūros · Spausdinti
Ne per seniausiai "Facebook" portale pasirodė naujojo Volvo V40 nuotraukos. Tai, naujai atgimęs modelis, kurio gamyba buvo nutraukta 2004 metais. Panašaus dydžio platformos buvo naudojamos gaminant S40 ir V50, tai buvo sedanas ir universalas, tačiau, hečbekų Volvo turėjo vos vieną- C30 modelį, kuriam, aiškiai trūko dar vienos poros durų, kad jį būtų galima vadinti tikrai praktišku automobiliu.
Nors techninių parametrų Volvo dar neatskleidė, tačiau, visi tikisi, kad po variklio dangčiu ras mažesnius dyzelinius variklius ir benzininius variklius su turbinom, taip pat, elektrinį variantą „Plug-in Hybrid“, kuri naudoja V60 ir XC60.
V40 nebus issisokelis dizaino prasme, jis tes siu dienu dizaino stiliu: priekis lyg S60, taciau kiek verzlesnis ir ekspresyvesnis. Galas lyg XC60 ar V60. Galinis dangtis, nera stiklinis, kaip C30- pasirinktas tradicinis variantas.
Salonas taip pat tęsia S60 ir C30 dizainą. Kuklus, tačiau prabandus- tikras, skandinaviškas stilius. Centrinėje panelėje audio ir klimato kontrolės jungikliai, pagrindinis ekranas - konsolės viršuje. Tiesa, jis nėra liečiamas, viską valdo jungikliai.
Modernus ir pagrindinis prietaisų skydelis: centre- tachometras, o greičio rodmenys atvaizduojami skaitmeniniu būdu.
Oficialiai Volvo V40 bus pristatomas Ženevos automobilių parodoje.


Pateiktė SnuFFis

KOMENTARAI
Komentarų dar neparašyta.
RAŠYTI KOMENTARĄ
Turite prisijungti, norėdami parašyti komentarą.
ĮVERTINK!

Reitingas: 4/10 (447 balsai )